INFORMACJE O LEKCJACH

Drodzy Klienci!

Chcemy byście wiedzieli, że mimo tej trudnej dla wszystkich sytuacji jesteśmy z Wami i dołożymy wszelkich starań by w czasie gdy nie możemy realizować zajęć bezpośrednio w naszej szkole być z Wami i kontynuować program przynajmniej częściowo online.

Jest to dla wszystkich nowa i bardzo trudna sytuacja i my też próbujemy się w niej odnaleźć. Liczymy na Państwa zrozumienie, a my postaramy się zrobić co w naszej mocy.

🐻 GRUPY TEDDY EDDIE i SAVVY ED:
Wkrótce otrzymacie Państwo informację, co planujemy – a planujemy wiele! Mamy już video lekcje, które wkrótce Państwo otrzymają mailowo. Proszę oczekiwać naszych smsów oraz mailów ze szczegółowymi instrukcjami. Lektorzy będą się też jak zwykle komunikowali z Państwem poprzez co tygodniowe maile.

👨‍👨‍👧‍👦👨‍👨‍👦‍👦👨‍👨‍👧‍👧 POZOSTAŁE GRUPY:
Proszę oczekiwać informacji smsowych bezpośrednio od nas lub od Waszych lektorów. Stopniowo uruchamiamy kursy ONLINE za pośrednictwem SKYPE, HANGOUTS, WHATSAPP, albo ZOOM. Pierwsze grupy w tej formie ruszyły u nas już dzisiaj (i na szczęście mamy bardzo pozytywny feedback!), następne będziemy uruchamiać kolejno.

Trzymajcie się zdrowo, jesteśmy z Wami!