TESTY

Testy językowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym teście wstępnym z wybranego języka, mającego na celu sprawdzenie Państwa poziomu zaawansowania i dobrania najbardziej odpowiedniej grupy.

Test trwa ok. 40 minut. Proszę pamiętać, że tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa. Wynik testu zostanie automatycznie przesłany na podany przez Państwa adres emailowy.

Instrukcja:

  1. Rozpocznij test danego języka, wybierając przycisk „rozpocznij test”.
  2. Następnie udziel odpowiedź na każde pytanie, wybierając kropkę przy odpowiedzi.
  3. Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi – kliknij przycisk „ukończ test”, który widać pod ostatnim pytaniem. Zapraszamy!

flaga

Rozpocznij poniższy test z języka angielskiego, aby dokonać oceny swoich umiejętności. Odpowiedź na każde pytanie, wybierając jedną prawidłową odpowiedź.

Język angielski

PLACEMENT TEST

Choose the best answer.


niem

Rozpocznij poniższy test z języka niemieckiego, aby dokonać oceny swoich umiejętności. Odpowiedź na każde pytanie, wybierając jedną prawidłową odpowiedź.

Język niemiecki

Wählen Sie jeweils a, b oder c als passende Antwort Und kreuzen Sie an. Es gibt immer nur eine einzige Antwort.


Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) wypełniając formularz quizz, wyrażam zgodę na przetwarzane danych osobowych i wykorzystywanie ich tylko do wewnętrznych celów statystycznych i marketingowych. Jednocześnie mam prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia.