O szkole


Szkoła Świat Języków działa na rynku bytomskim od roku 2003 i prężnie się rozwija poszerzając swoją działalność na kolejne miasta.

W roku 2009 placówka zmieniła właściciela i stała się firmą rodzinną. Nowym właścicielem został Amerykanin Andrew Paul III, który wraz z żoną Danusią jest związany ze Światem Języków od początku.

Co nas wyróżnia:

  • zajęcia z native speaker’ami z USA, Austrii i Rosji
  • główny nacisk na rozwój umiejętności konwersacyjnych
  • rodzinna, przyjazna atmosfera oraz indywidualne podejście do klienta, zadowolony klient to nasz priorytet
  • licencja na prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla dzieci metodą Teddy Eddie (wyłączność na cały Bytom, za wyjątkiem Szombierek)
  • zajęcia angielskiego dla dzieci w kilkunastu lokalnych szkołach podstawowych, co ułatwia życie wielu rodzicom (zobacz gdzie jesteśmy)
  • wieloletnie doświadczenie na rynku bytomskim, współpraca z lokalnym środowiskiem, wspieranie lokalnego biznesu i firm rodzinnych oraz wielu placówek oświatowych

Uczymy przy użyciu nowoczesnych narzędzi audiowizualnych tj. tablica interaktywna, dzięki której nauka staje się jeszcze przyjemniejsza i bardziej efektywna.

Nasza oferta obejmuje następujące języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski oraz rosyjski.

Na życzenie klienta możemy także zorganizować szkolenia z innych języków, np. arabskiego, holenderskiego, portugalskiego, szwedzkiego, chińskiego czy japońskiego.

Uczymy dzieci, młodzież i osoby dorosłe na kilkunastu poziomach zaawansowania w osobnych grupach wiekowych.

Przygotowujemy także do egzaminów międzynarodowych z języka angielskiego: FCE, CAE, TOEFL, TOEIC, niemieckiego: Zertifikat Deutsch i Mittelstufe oraz francuskiego: DELF i DALF.

Co roku przygotowujemy też maturzystów do matury z języka angielskiego oraz niemieckiego. Zajęcia te prowadzone są przez profesjonalnych egzaminatorów maturalnych z danego języka.

W naszej ofercie znajdują się również zajęcia indywidualne dostosowane do potrzeb klienta oraz specjalistyczne szkolenia dla firm i instytucji, także język angielski biznesu.

W okresie letnim organizujemy intensywne 3-tygodniowe kursy językowe dla osób, które szybko muszą przygotować się np. do wyjazdu służbowego, egzaminu bądź chcą powtórzyć lub utrwalić już posiadane umiejętności. Są to bardzo kameralne grupy, gdzie dużo czasu poświęcamy na konwersacje.

Nasza recepcja: