KONKURS z misiem Teddy Eddie dla najmłodszych

Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w naszym konkursie!
Przez kolejne 12 dni, codziennie będziemy zamieszczać na naszym fanpage’u 1 krótki filmik z naszym misiem Teddy Eddie🐻 i Aunt Penny 💅💄, w sumie będzie ich 13. Będą to zabawne filmiki edukacyjne, za pomocą których dzieci będą się uczyły użycia podstawowych czasowników. Zapraszamy do ich oglądania, a następnie zamieszczania zdjęć lub filmików dzieci, wykonujących te same czynności co Miś Teddy Eddie 🐻 i Aunt Penny 💅💄. Zdjęcie lub filmik należy zamieścić w komentarzu do danego filmu, który się wybrało.

Wygrywa to zdjęcie lub film, który uzyska najwięcej like’ów do 12 września, do godz. 24.00. Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagrody odbędzie się 14 września w 🎉Dzień Otwarty 🎉 naszej szkoły Świat Języków przy ul. Dworcowej 1 w Bytomiu, o godz. 16.00.

Wcześniej na naszym facebook’u pojawi się informacja o zwycięzcach.

🥇I nagroda: voucher w wysokości 400 pln

🥈II nagroda: voucher w wysokości 300 pln

🥉III nagroda: voucher w wysokości 200 pln

UWAGA: vouchery są do wykorzystania przy zapisie dziecka na kursy Teddy Eddie w szkole Świat Języków w Bytomiu w roku szkolnym 2017/2018, rozpoczynającym się 2 października.

Dotatkowo przypominamy, że 14-tego września każdy może skorzystać z naszej specjalnej zniżki z okazji Dnia Otwartego. Przy zapisie i wpłacie tego dnia na dowolny kurs obowiązuje 150 pln zniżki.