ZNIŻKA -150zł w Dzień Otwarty 14.09.2017

14-tego września każdy może skorzystać z naszej specjalnej zniżki z okazji Dnia Otwartego.

Przy zapisie i wpłacie tego dnia na dowolny kurs obowiązuje 150 pln zniżki.

14-go września zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nas nie znają, ale także naszych kursantów na DZIEŃ OTWARTY w naszej szkole Świat Języków!

W programie m.in.: prezentacja szkoły, lekcje pokazowe języka angielskiego dla dzieci prowadzone metodą Teddy Eddie, spotkania z naszymi native speaker’ami i innymi naszymi lektorami oraz atrakcyjne RABATY!

UWAGA – DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY ZDECYDUJĄ SIĘ ZAPISAĆ NA KURS W DNIU OTWARTYM – SPECJALNY RABAT 150 ZŁ PRZY ZAPISIE I PIERWSZEJ WPŁACIE NA KURS!!!

Możesz nas odwiedzić między 9.00 a 20.00. O godzinie 17:00 zapraszamy dzieci w wieku 2-7 lat wraz z rodzicami na bezpłatną lekcję pokazową języka angielskiego dla dzieci, przeprowadzaną licencjonowaną metodą Teddy Eddie. Będzie okazja aby zadać pytania i dowiedzieć się czegoś więcej o tej skutecznej i przyjaznej metodzie.

Młodzież i dorosłych zapraszamy w godzinach 16:00-19:00 na bezpłatne konsultacje z naszymi native speaker’ami ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, Meksyku, Rosji. Spotkanie w swobodnej atmosferze pozwoli na określenie poziomu zaawansowania i ułatwi decyzję wyboru języka i grupy.

We wrześniu tworzymy grupy i listy chętnych – można więc zarezerwować miejsce dla siebie lub dla dziecka. Oprócz języka angielskiego oferujemy także kursy języków: niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego.

Przyjdź i przekonaj się, że u Nas nauka języków jest przyjemnością!

ZAPRASZAMY do Świata Języków, ul. Dworcowa 1, II piętro.